Szukaj
Close this search box.

Kariera w EURONOVA

Asystent Technologa/Technolog

Miejsce pracy: Kokotów

Uprzejmie informujemy iż skontaktujemy się wyłącznie w wybranymi osobami.

Zakres obowiązków

  • tworzenie dokumentacji technicznej mebli,
  • tworzenie oprogramowania do maszyn typu CNC,
  • nadzór nad procesem produkcyjnym.

Czego oczekujemy?

  • umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej w programach typu CAD,
  • znajomość pakietu Office,
  • mile widziana znajomość programu INVENTOR,
  • preferowane wykształcenie w kierunku: technicznym,
  • prawo jazdy kat. B,
  • łatwość uczenia się,
  • otwartość na wyzwania.

Co oferujemy?

  • Umowę o pracę lub inne formy współpracy,
  • Pracę w firmie ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Wynagrodzenie proporcjonalne do kwalifikacji i osiąganych sukcesów,
  • Miłą atmosferę,
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Zainteresowany?

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zaakceptuj, by korzystać z serwisu.