Search
Close this search box.

4 Design Days w Katowicach – święto designu i architektury.

4 Design Days to święto designu i architektury, które odbywa się co roku w Katowicach. Wnętrze Międzynarodowego Centrum Kongresowego na cztery dni zamienia się w przestrzeń, wypełnioną inspirującymi dyskusjami, rozmowami i spotkaniami z udziałem architektów, projektantów, inwestorów i producentów.

W tegorocznej edycji w dniach 25-28 stycznia 2024 roku, jako firma Euronova mięliśmy przyjemność być częścią tego wydarzenia, prezentując swoje produkty i usługi na jednym ze stoisk.

Stół Teamwork H w kolorze roku 2024.

Nasi goście mogli zobaczyć stół coworkingowy Teamwork H w niestandardowej kolorystyce, wpisującej się w tegoroczny wybór instytutu PANTON. Stelaż stołu w kolorze dopasowanym do koloru roku 2024 – Peach Fuzz, był przykładem, że proste i stosunkowo łatwe w realizacji rozwiązania, mogą stworzyć ciekawą i przyciągającą uwagę przestrzeń.

Odwiedzający nas, mogli także zobaczyć, że dbając o komfort akustyczny, równocześnie można stworzyć oryginalne wykończenie ścian, wykorzystując do tego gładkie lub ryflowane panele PET oraz filc. To doskonały przykład tego, jak można połączyć funkcjonalność z estetyką, tworząc wnętrze zarówno praktyczne, jak i piękne.

Arena dyskusji i nowe inspiracje

Targi 4 Design Days to nie tylko możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami i produktami. To także miejsce, gdzie odbywają się ważne rozmowy na temat architektury, rozwoju miasta i zrównoważonego projektowania. Podczas wydarzenia poruszane są tematy istotne dla branży. Na tegorocznych targach poruszono m.in. temat tworzenia zdrowych wnętrz biurowych. To ważny głos projektantów i ekspertów, który pobudza do refleksji, w jakich wnętrzach spędzamy większość naszego życia.

Jednym z wydarzeń podczas 4 Design Days było wręczenie nagród zwycięzcom konkursu Property Design Awards oraz Dobry Design 2024. Prezentowane przez nich produkty to prawdziwa inspiracja, pokazując, jak wiele można osiągnąć poprzez innowacyjne podejście do projektowania.

Każda rozmowa jest dla nas inspiracją i motywacją do dalszego działania.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas 4 Design Days. Każda rozmowa i spotkanie są dla nas inspiracją i motywacją do dalszego rozwoju. Wymiana doświadczeń z pasjonatami designu i projektantami jest niezwykle cenna i przyczynia się do tworzenia innowacyjnych rozwiązań i współpracy przy ciekawych projektach.

Czekamy na kolejną edycję i nowe możliwości, jakie przyniesie.

Read also

June 13, 2023

Nowa siedziba

June 6, 2023

Rebranding firmy EURONOVA

March 15, 2023

Strefa relaksu w biurze – standard, czy chwilowy trend?

November 3, 2022

Targi ORGATEC 2022: Nowoczesne Miejsca Pracy i Ekologia

November 3, 2021

Euronova na Warsaw Home & Contract 2021

Information about Cookies

This website uses cookies to provide services at the highest level. By continuing to use the site, you agree to their use. Accept to use the website.