Search
Close this search box.

Euronova na Warsaw Home & Contract 2021

W dniach 27-30 października 2021 roku Warszawa stała się epicentrum wydarzenia, które przyciągnęło uwagę całej branży wyposażenia wnętrz i designu w Polsce. To właśnie w tych dniach odbyły się prestiżowe targi wnętrz – Warsaw Home & Contract, na których firma Euronova miała zaszczyt zaprezentować swoje produkty.

Warsaw Home & Contract to wyjątkowe wydarzenie branżowe, które co roku gromadzi najważniejszych producentów mebli, ekspertów technicznych oraz praktyków związanych na co dzień z sektorem wyposażenia wnętrz i designu. Targi te stanowią nie tylko doskonałą okazję do prezentacji najnowszych trendów i rozwiązań w branży, ale również miejsce, gdzie innowacje spotykają się z realnym zapotrzebowaniem rynku.

Firma Euronova, jako producent mebli i rozwiązań do aranżacji wnętrz, nie mogła sobie odmówić udziału w tak prestiżowym wydarzeniu. Nasza obecność na Warsaw Home & Contract była okazją do nawiązania kontaktu z obecnymi oraz przyszłymi klientami. Chcieliśmy poznać ich opinie, potrzeby i oczekiwania, aby dostarczyć im produkty spełniające najwyższe standardy jakości i funkcjonalności.

Inspirujące spotkania.

Jednym z głównych celów naszego udziału w targach było wymiana doświadczeń oraz pozyskanie cennych informacji zwrotnych od naszych klientów. Spotkania z obecnymi klientami były okazją do podziękowania za ich zaufanie oraz do wysłuchania ich sugestii i uwag dotyczących naszych produktów. Byliśmy także otwarci na nowe kontakty biznesowe, które mogą przyczynić się do dalszego rozwoju naszej firmy.

Warsaw Home & Contract to nie tylko miejsce, gdzie prezentowane są nowości i trendy, ale także platforma do budowania relacji i współpracy w branży wyposażenia wnętrz i designu.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko!

Read also

February 7, 2024

4 Design Days w Katowicach – święto designu i architektury.

June 13, 2023

Nowa siedziba

June 6, 2023

Rebranding firmy EURONOVA

March 15, 2023

Strefa relaksu w biurze – standard, czy chwilowy trend?

November 3, 2022

Targi ORGATEC 2022: Nowoczesne Miejsca Pracy i Ekologia

Information about Cookies

This website uses cookies to provide services at the highest level. By continuing to use the site, you agree to their use. Accept to use the website.