Search
Close this search box.

Targi ORGATEC 2022: Nowoczesne Miejsca Pracy i Ekologia

W dniach 25-29 października 2022 roku mieliśmy przyjemność uczestniczyć w jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych związanych z meblami biurowymi i nowoczesnymi miejscami pracy – międzynarodowych targach ORGATEC, które odbyły się w Kolonii, Niemczech.

Innowacyjne Rozwiązania

ORGATEC to doskonała okazja dla profesjonalistów i entuzjastów, którzy interesują się nowoczesnymi rozwiązaniami w projektowaniu przestrzeni biurowych, ergonomicznymi meblami i technologią związaną z miejscem pracy. Podczas tegorocznych targów jako firma Euronova zaprezentowaliśmy swoją kolekcję mebli biurowych, w tym wyjątkowo komfortowe sofy z rodziny Alia. Opinie naszych gości są dla nas niezmiernie cenne, ponieważ pozwalają nam lepiej zrozumieć potrzeby naszych klientów i dostosować naszą ofertę do ich oczekiwań.

Zrównoważony Rozwój i Ekologia

W ostatnich latach ORGATEC położyło duży nacisk na tematy zrównoważonego rozwoju i ekologii w kontekście przestrzeni biurowych. To odpowiedź na rosnące zainteresowanie środowiskiem naturalnym i potrzebą tworzenia bardziej przyjaznych dla niego miejsc pracy. Podzielamy tę troskę o środowisko i dlatego na targach zaprezentowaliśmy kolekcję budek akustycznych – Zone Collection. Boksy akustyczne to rozwiązanie, które zapewnia prywatność podczas rozmów i umożliwia pracę w ciszy.

Inspiracja i Wymiana Wiedzy

ORGATEC koncentruje się na różnorodnych aspektach projektowania przestrzeni biurowych, od aranżacji biur po ergonomiczne meble biurowe, oświetlenie, technologię biurową oraz rozwiązania związane z zrównoważonym i energooszczędnym projektowaniem. To miejsce, gdzie firmy z całego świata prezentują swoje najnowsze osiągnięcia i innowacje.

Międzynarodowy charakter targów ORGATEC stanowi doskonałą okazję do nawiązywania międzynarodowych kontaktów biznesowych oraz wymiany doświadczeń i wiedzy. W trakcie targów Orgatec 2022 firma Euronova nie tylko nawiązała nowe kontakty i zaprezentowała swoje produkty, ale także zdobyła cenne inspiracje i informacje o najnowszych trendach i technologiach, które posłużą do dalszego doskonalenia i tworzenia nowych produktów.

Podsumowanie

Cieszymy się, że tak wielu gości odwiedziło nasze stoisko na targach ORGATEC 2022. Dziękujemy za wszystkie spotkania i rozmowy, które stanowią dla nas źródło inspiracji i motywacji do dalszego działania. Nasza firma pozostaje zaangażowana w tworzenie nowoczesnych i ekologicznych miejsc pracy, które spełniają najwyższe standardy komfortu i funkcjonalności. Wierzymy, że innowacyjne rozwiązania prezentowane na targach ORGATEC przyczynią się do dalszego rozwoju branży mebli biurowych i projektowania przestrzeni biurowych na całym świecie.

Read also

February 7, 2024

4 Design Days w Katowicach – święto designu i architektury.

June 13, 2023

Nowa siedziba

June 6, 2023

Rebranding firmy EURONOVA

March 15, 2023

Strefa relaksu w biurze – standard, czy chwilowy trend?

November 3, 2021

Euronova na Warsaw Home & Contract 2021

Information about Cookies

This website uses cookies to provide services at the highest level. By continuing to use the site, you agree to their use. Accept to use the website.