Search
Close this search box.

Nowa siedziba

Maj 2023 roku przynosi za sobą istotne zmiany dla naszej firmy Euronova, w tym przeniesienie siedziby do nowej lokalizacji, mieszczącego się pod adresem Kokotów 973, 32-002 Kokotów.

Integracja Funkcji

Nowa siedziba to przede wszystkim przestrzeń o rozbudowanym zakresie funkcji. Połączenie nowoczesnej fabryki z przestrzenią biurową zapewnia nie tylko operacyjną efektywność, ale także stwarza optymalne warunki dla działań projektowych i produkcyjnych.

Showroom

W nowym budynku został zaprojektowany jeden z największych showroomów fabryki meblowej w Małopolsce. Wierząc w potencjał wizualnej prezentacji, dostarczamy architektom, kontrahentom, klientom biznesowym możliwość oglądania produktów w rzeczywistych aranżacjach. Dzięki temu klienci mogą dokładniej poznać jakość wykonania oraz przemyślany design mebli, co wspomaga proces decyzyjny.

Odświeżona Identyfikacja Wizualna

Nowa siedziba to nie tylko zmiana adresu – to również punkt wyjścia dla nowej tożsamości wizualnej. W ramach procesu rebrandingu zostało wprowadzone nowe logo, które ma oddać charakter marki w sposób spójny i zgodny z kierunkami rozwoju.

Nowe Horyzonty

Nowa lokalizacja Euronova oznacza nie tylko fizyczne przeniesienie, ale i symboliczny krok w kierunku przyszłości. Zamierzamy kontynuować naszą misję dostarczania innowacyjnych rozwiązań meblowych, które spełniają wymagania estetyczne, funkcjonalne oraz jakościowe naszych klientów.

Serdecznie zachęcamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia nowej siedziby w Kokotowie. Razem z nami eksplorujcie, jak nowoczesność może współgrać z funkcjonalnością, a design z komfortem.

Read also

February 7, 2024

4 Design Days w Katowicach – święto designu i architektury.

June 6, 2023

Rebranding firmy EURONOVA

March 15, 2023

Strefa relaksu w biurze – standard, czy chwilowy trend?

November 3, 2022

Targi ORGATEC 2022: Nowoczesne Miejsca Pracy i Ekologia

November 3, 2021

Euronova na Warsaw Home & Contract 2021

Information about Cookies

This website uses cookies to provide services at the highest level. By continuing to use the site, you agree to their use. Accept to use the website.